Solstolar rotting ett par

Solstolar rotting ett par
Solstolar rotting ett par
Solstolar rotting ett par
Solstolar rotting ett par
Solstolar rotting ett par
Solstolar rotting ett par
Solstolar rotting ett par
Solstolar rotting ett par
Solstolar rotting ett par
Solstolar rotting ett par
Solstolar rotting ett par
Solstolar rotting ett par

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOLSTOLAR, 1 par, 1900-talets mitt, bambu och rotting, ställbar rygg, rullbar, sitthöjd ca 30, stolens maximala höjd 97 samt längd ca 188 cm

Åldersrelaterat slitage, torrsprickor, solblekning, lös rotting, anlupet hjul, bambubortfall i ena stolens sittdel

921102

2021-05-28