Vicke Lindstrand figuriner 2 st

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

VICKE LINDSTRAND, 2 st figuriner, "Eskimå", Upsala Ekeby, glaserad lergods, monogramsignerad V.L., höjd ca 32 resp 22 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

921108

2021-05-31