Erik Jerken olja på duk

Erik Jerken olja på duk
Erik Jerken olja på duk
Erik Jerken olja på duk
Erik Jerken olja på duk
Erik Jerken olja på duk
Erik Jerken olja på duk

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK JERKEN (1898-1947): blomsterstilleben, signerad samt daterad 1936, olja på duk, ca 46x38 cm

921117

2021-05-31