Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 500 SEK
LENNART JIRLOW (1936-2020): "En kväll på caféet/Un soir au café", signerad L. Jirlow, numrerad 310/310, färglitografi, blindstämpel Mourlot, bildmått 46x61 cm
Ej examinerad ur ram
921125
2021-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här