Märthaskolan aftonkappa

Märthaskolan aftonkappa
Märthaskolan aftonkappa
Märthaskolan aftonkappa
Märthaskolan aftonkappa
Märthaskolan aftonkappa
Märthaskolan aftonkappa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MÄRTHASKOLAN, Stockholm, aftonkappa, ca 1960-tal, linne, infällda guldtrådar, fotsid, enkelknäppt, helsidenfodrad, etikettmärkt H. K. H. Hertiginnans av Västerbotten Hovleverantör Märthaskolans FRANSKA AVDELNING STOCKHOLM, längd 143 cm

Obetydligt slitage

921129

2021-05-27