Märthaskolan aftonkappa
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MÄRTHASKOLAN, Stockholm, aftonkappa, ca 1960-tal, linne, infällda guldtrådar, fotsid, enkelknäppt, helsidenfodrad, etikettmärkt H. K. H. Hertiginnans av Västerbotten Hovleverantör Märthaskolans FRANSKA AVDELNING STOCKHOLM, längd 143 cm
Obetydligt slitage
921129
2021-05-27