Klubbat för:
2 400 SEK
3 500 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): "Blå druvor", signerad och daterad v Schantz -86, 105/180, färglitografi, 53x38 cm
Ej examinerad ur ram
921130
2021-05-31