Philip von Schantz färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

3 500 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): "Blå druvor", signerad och daterad v Schantz -86, 105/180, färglitografi, 53x38 cm

Ej examinerad ur ram

921130

2021-05-31