Valinte bordslampa 1950-tal

Valinte bordslampa 1950-tal
Valinte bordslampa 1950-tal
Valinte bordslampa 1950-tal
Valinte bordslampa 1950-tal
Valinte bordslampa 1950-tal
Valinte bordslampa 1950-tal
Valinte bordslampa 1950-tal
Valinte bordslampa 1950-tal
Valinte bordslampa 1950-tal
Valinte bordslampa 1950-tal

Klubbat för:

200 EUR

250 EUR

BORDSLAMPA, Valinte Oy, 1950-tal, mässing, genombruten skärm i svartmålad metall, tvinnad plast på skaftet, höjd 44 cm, skärmens diameter 22 cm.

Slitage och märken, repor

921132

2021-05-30