Klubbat för:
200 EUR
250 EUR
BORDSLAMPA, Valinte Oy, 1950-tal, mässing, genombruten skärm i svartmålad metall, tvinnad plast på skaftet, höjd 44 cm, skärmens diameter 22 cm.
Slitage och märken, repor
921132
2021-05-30