Fat bägare silver 1900-tal

Fat bägare silver 1900-tal
Fat bägare silver 1900-tal
Fat bägare silver 1900-tal
Fat bägare silver 1900-tal
Fat bägare silver 1900-tal
Fat bägare silver 1900-tal
Fat bägare silver 1900-tal
Fat bägare silver 1900-tal
Fat bägare silver 1900-tal
Fat bägare silver 1900-tal
Fat bägare silver 1900-tal
Fat bägare silver 1900-tal
Fat bägare silver 1900-tal
Fat bägare silver 1900-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FAT, BÄGARE, 3 dlr, silver, ovalt fat 23x16, fat diam 16, bägare höjd 14,5 cm, vikt 523 gram

Smärre slitage

921133

2021-05-31