Bord i barockstil

Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, 1900-tal, barockstil, imitationsmålad skiva, underrede med kopplade balusterformade ben i ek, låda i sarg, dragring i metall, höjd ca 79, 172x80 cm

Smärre bruksslitage

921137

2021-05-28