Dockor 1800-talets senare del

Dockor  1800-talets senare del
Dockor  1800-talets senare del
Dockor  1800-talets senare del
Dockor  1800-talets senare del
Dockor  1800-talets senare del
Dockor  1800-talets senare del
Dockor  1800-talets senare del
Dockor  1800-talets senare del
Dockor  1800-talets senare del
Dockor  1800-talets senare del

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOCKOR, 2 st., 1800-talets senare del, Flickdocka, Simon & Halbig, huvud i biskvi med sköld märkt S&H i framkant, "baldhead", sluten mun, insatta blå ögon, hål för örhängen, blond hårperuk, enkel kropp i stoppat tyg med halvarmar i biskvi, längd ca 34, Flickdocka med huvud i vax, kropp i tyg och massa, längd ca 36 cm, diverse kläder medföljer ,

Simon & Halbig med skadade fingrar, sliten peruk, Vaxdockan med skador

921138

2021-05-29