Figurin Meissen hundvalpar

Figurin Meissen hundvalpar
Figurin Meissen hundvalpar
Figurin Meissen hundvalpar
Figurin Meissen hundvalpar
Figurin Meissen hundvalpar
Figurin Meissen hundvalpar
Figurin Meissen hundvalpar
Figurin Meissen hundvalpar
Figurin Meissen hundvalpar
Figurin Meissen hundvalpar
Figurin Meissen hundvalpar
Figurin Meissen hundvalpar
Figurin Meissen hundvalpar
Figurin Meissen hundvalpar

Klubbat för:

6 600 SEK

2 500 SEK

MEISSEN, figurin, porslin, hundar, märkt på undersida, höjd ca 10 cm

smärre slitage, mikronagg kan förekomma

921141

2021-05-31