Satsbord 3 dlr

Satsbord 3 dlr
Satsbord 3 dlr
Satsbord 3 dlr
Satsbord 3 dlr
Satsbord 3 dlr
Satsbord 3 dlr
Satsbord 3 dlr
Satsbord 3 dlr

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets första hälft, bonad björk, höjd 60, 47x31 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

921144

2021-05-27