Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets första hälft, bonad björk, höjd 60, 47x31 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
921144
2021-05-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner