Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SERVERINGSVAGN med löstagbar bricka, 1900-talets andra hälft, mahogny, glasad överskiva, 2 lådor i sarg, hjulförsedd, höjd 59, 74x42 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

921149

2021-05-27