Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SERVERINGSVAGN med löstagbar bricka, 1900-talets andra hälft, mahogny, glasad överskiva, 2 lådor i sarg, hjulförsedd, höjd 59, 74x42 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
921149
2021-05-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner