Matsalsmöbel gustaviansk stil
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATSALSMÖBEL, 5 dlr + 2, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålad, stoppad sits, mönstrad klädsel, bestående av matbord, 4+2 stolar, bordets mått höjd ca 74, diameter 110, stolarnas sitthöjd 44, medföljande 2 iläggsskivor vardera bredd 48 cm
Brukslitage, märken
921150
2021-05-27