Matsalsmöbel gustaviansk stil

Matsalsmöbel gustaviansk stil
Matsalsmöbel gustaviansk stil
Matsalsmöbel gustaviansk stil
Matsalsmöbel gustaviansk stil
Matsalsmöbel gustaviansk stil
Matsalsmöbel gustaviansk stil
Matsalsmöbel gustaviansk stil
Matsalsmöbel gustaviansk stil
Matsalsmöbel gustaviansk stil
Matsalsmöbel gustaviansk stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATSALSMÖBEL, 5 dlr + 2, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålad, stoppad sits, mönstrad klädsel, bestående av matbord, 4+2 stolar, bordets mått höjd ca 74, diameter 110, stolarnas sitthöjd 44, medföljande 2 iläggsskivor vardera bredd 48 cm

Brukslitage, märken

921150

2021-05-27