Byrå med stenskiva

Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ med stenskiva, sengustaviansk stil, 1900-talets mitt, mahogny, höjd 77, 91x47

Nyckel saknas, ytskador

921154

2021-05-27