Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ med stenskiva, sengustaviansk stil, 1900-talets mitt, mahogny, höjd 77, 91x47
Nyckel saknas, ytskador
921154
2021-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här