Stolar sengustavianska leksandmodeller signerade

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STOLAR, 4 st, sk Leksandstolar, sengustavianska, 17/1800-tal, signerade GP, lösa sitsar med sadelgjord, sitthöjd ca 40 cm

Åldersrelaterat slitage

921155

2021-05-31