Skrivbord nyrenässans

Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, nyrenässans, sent 1800-tal, målat, svarvade ben, tre lådor i sargen, längd 121,85 cm, bredd 56 cm, höjd 76 cm.

Bruksslitage, senare målning.

921156

2021-05-29