Sekretär, 1800-tal

Sekretär, 1800-tal
Sekretär, 1800-tal
Sekretär, 1800-tal
Sekretär, 1800-tal
Sekretär, 1800-tal
Sekretär, 1800-tal
Sekretär, 1800-tal
Sekretär, 1800-tal
Sekretär, 1800-tal
Sekretär, 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKTRETÄR, 1800-tal, sengustaviansk stil, mahognyfaner, höjd 101, 96x40 cm

Proviniens, Mälsåkers slott

Skador, märken

921159

2021-05-27