Kniv helhorn

Kniv helhorn
Kniv helhorn
Kniv helhorn
Kniv helhorn
Kniv helhorn
Kniv helhorn
Kniv helhorn
Kniv helhorn
Kniv helhorn
Kniv helhorn

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

KNIV, helhorn, sannolikt Mats Herman Mattson, Burträsk, 1900-talets början, riklig dekor, 24 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage

921167

2021-05-31