Hargreaves Ntukwana blandteknik

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARGREAVES NTUKWANA (1938-1999), blandteknik, signerad, 35,5 x 25,5 cm.

Något dåligt spänd duk i högra hörnet, repor..

921170

2021-05-29