Helmer Ringström Gefle Zenit
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HELMER RINGSTRÖM, servisdelar, 13 dlr, modell Zenit, Gefle, bestående av 5 kaffekoppar, 3 kaffefat, 5 assietter
Spridd krackelyr, vissa koppar med missfärgningar samt micronagg, smärre slitage i övrigt.
921171
2021-05-31