Helmer Ringström Gefle Zenit

Helmer Ringström Gefle Zenit
Helmer Ringström Gefle Zenit
Helmer Ringström Gefle Zenit
Helmer Ringström Gefle Zenit
Helmer Ringström Gefle Zenit
Helmer Ringström Gefle Zenit

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HELMER RINGSTRÖM, servisdelar, 13 dlr, modell Zenit, Gefle, bestående av 5 kaffekoppar, 3 kaffefat, 5 assietter

Spridd krackelyr, vissa koppar med missfärgningar samt micronagg, smärre slitage i övrigt.

921171

2021-05-31