Golvlampor uplights ett par

Golvlampor uplights ett par
Golvlampor uplights ett par
Golvlampor uplights ett par
Golvlampor uplights ett par
Golvlampor uplights ett par
Golvlampor uplights ett par
Golvlampor uplights ett par
Golvlampor uplights ett par
Golvlampor uplights ett par
Golvlampor uplights ett par

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

GOLVLAMPOR, ett par, uplights, 1900-tal, fot i traventin, höjd ca 182 cm

Bruksspår, skador

921190

2021-05-29