Takarmatur 60-tal

Takarmatur 60-tal
Takarmatur 60-tal
Takarmatur 60-tal
Takarmatur 60-tal
Takarmatur 60-tal
Takarmatur 60-tal
Takarmatur 60-tal
Takarmatur 60-tal
Takarmatur 60-tal
Takarmatur 60-tal
Takarmatur 60-tal
Takarmatur 60-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

TAKARMATUR, orangemålad metall, ca 1960-tal, 2 ljuspunkter, ca diameter 43 cm.

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen. Bruks och åldersrelaterat slitage, slitage på sladd, saknar kontakt.

921218

2021-05-31