Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KARL MÅRTENS (född 1956): (6) Fåglar, sigillstämplade samt signerade och numrerade varav 1 pt, färglitografier, 22,5x22,5 - 30x31,5 cm
Oramade
921226
2021-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här