Karl Mårtens

Karl Mårtens
Karl Mårtens
Karl Mårtens
Karl Mårtens
Karl Mårtens
Karl Mårtens
Karl Mårtens
Karl Mårtens
Karl Mårtens
Karl Mårtens
Karl Mårtens
Karl Mårtens

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956): (6) Fåglar, sigillstämplade samt signerade och numrerade varav 1 pt, färglitografier, 22,5x22,5 - 30x31,5 cm

Oramade

921226

2021-05-28