Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BOKHYLLA, funkis, 1940-tal, flyttbara hyllplan, bonad björk, höjd ca 91 cm, 140x26 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
921232
2021-05-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner