Bröstplåtar silver
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRÖSTPLÅTAR, 1 par, förgyllt silver, punsad och pressad dekor, dekor med Maria och barnet, troligen Gabriel Dahlberg, Ystad, otydliga stämplar, årsstämpel saknas, diameter 5,5 cm, vikt ca 26,1 g
921234
2021-05-31