Bröstplåtar silver

Bröstplåtar silver
Bröstplåtar silver
Bröstplåtar silver
Bröstplåtar silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRÖSTPLÅTAR, 1 par, förgyllt silver, punsad och pressad dekor, dekor med Maria och barnet, troligen Gabriel Dahlberg, Ystad, otydliga stämplar, årsstämpel saknas, diameter 5,5 cm, vikt ca 26,1 g

921234

2021-05-31