Fåtölj 1900-tal blandstil
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
FÅTÖLJ, 1900-tal, blandstil, stomme av ek, textilklädsel, lös stoppad sits, sitthöjd ca 42 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
921235
Päivämäärä:
2021-05-30