Fåtölj 1900-tal blandstil

Fåtölj 1900-tal blandstil
Fåtölj 1900-tal blandstil
Fåtölj 1900-tal blandstil
Fåtölj 1900-tal blandstil
Fåtölj 1900-tal blandstil
Fåtölj 1900-tal blandstil
Fåtölj 1900-tal blandstil
Fåtölj 1900-tal blandstil
Fåtölj 1900-tal blandstil
Fåtölj 1900-tal blandstil

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

FÅTÖLJ, 1900-tal, blandstil, stomme av ek, textilklädsel, lös stoppad sits, sitthöjd ca 42 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

921235

Päivämäärä:

2021-05-30