Klaffbord England
Vollendet
2021-05-29
921237
| Höchstes Gebot | 3 600 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
KLAFFBORD, 1700-tal, mahognyfanér, England, höjd 69, 101x34, vardera klaff 35 cm
Bruksslitage, sprickor, fanérbortfall