Jasper Morrison golvlampa
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JASPER MORRISON, golvlampa, "Glo Ball", för Flos, fot och skaft i stål, handblåst glaskupa i opalglas, dimfunktion, höjd ca 174 cm, diameter på kupan 33 cm
Slitage, fot med smuts och repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
921265
2021-05-30