Jasper Morrison golvlampa

Jasper Morrison golvlampa
Jasper Morrison golvlampa
Jasper Morrison golvlampa
Jasper Morrison golvlampa
Jasper Morrison golvlampa
Jasper Morrison golvlampa

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JASPER MORRISON, golvlampa, "Glo Ball", för Flos, fot och skaft i stål, handblåst glaskupa i opalglas, dimfunktion, höjd ca 174 cm, diameter på kupan 33 cm

Slitage, fot med smuts och repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

921265

2021-05-30