Jasper Morrison Glo Ball 1 par
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JASPER MORRISON, bords/golvlampor, 1 par, "Glo Ball Basic 1", för Flos, opalinglas på plastbas, dimmer, etikettmärkta, diameter ca 32cm
Slitage, smuts, repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
921269
2021-05-30