Jasper Morrison Glo Ball 1 par

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JASPER MORRISON, bords/golvlampor, 1 par, "Glo Ball Basic 1", för Flos, opalinglas på plastbas, dimmer, etikettmärkta, diameter ca 32cm

Slitage, smuts, repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

921269

2021-05-30