Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SEKRETÄR, 1900-tal, förlaga efter Haupt, gustaviansk stil, fanérad i i olika träslag, beslag i mässing, invändigt med lådinredning, stenskiva, höjd 124, 94x40 cm

Skiva med spricka, bruksslitage

921270

2021-05-29