Okänd konstnär

Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

OKÄND KONSTNÄR, lanskapsmotiv, signerad E. Fischer, olja på duk, ca 68x115 cm

921281

2021-05-30