Skåp 1800-tal

Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, 2 dlr, 1800-tal, mahognyfanér, beslag i mässing, skuren dekor, höjd 233, 140x48 cm

Slitage, möjligen ej sammanhörande skåp underdel

921307

2021-05-31