Johannes Olsson
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
JOHANNES OLSSON (född 1945): "Hänsyn", signerad Johannes O, EA, färglitografi, ca 85x60 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram
921311
Päivämäärä:
2021-05-30