Johannes Olsson

Johannes Olsson
Johannes Olsson
Johannes Olsson
Johannes Olsson

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

JOHANNES OLSSON (född 1945): "Hänsyn", signerad Johannes O, EA, färglitografi, ca 85x60 cm

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ram

921311

Päivämäärä:

2021-05-30