Angelica Wiik litografier

Angelica Wiik  litografier
Angelica Wiik  litografier

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): (2) "Månjazz" samt "Ögontröst", signerade Angelica Wiik, 256/290 samt 96/290, färglitografi med glitter, ca 43x30 cm

Oramade

921322

2021-05-27