Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
ANGELICA WIIK (född 1960): (2) "Månjazz" samt "Ögontröst", signerade Angelica Wiik, 256/290 samt 96/290, färglitografi med glitter, ca 43x30 cm
Oramade
921322
2021-05-27