Salongsgrupp
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SALONGSGRUPP, 1900-tal, 6 dlr, Louis XV-stol, skuren dekor i valnöt, klädd gröngrå plysch, pärlspikning, bestående av: salongsbord, soffa, bergerer, 1 par, stolar, 1 par, soffans längd 148, salongsbordets höjd 64, 90x62, sitthöjd ca 44 cm
Fläckar, bruksslitage
921327
2021-05-29