Salongsgrupp

Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSGRUPP, 1900-tal, 6 dlr, Louis XV-stol, skuren dekor i valnöt, klädd gröngrå plysch, pärlspikning, bestående av: salongsbord, soffa, bergerer, 1 par, stolar, 1 par, soffans längd 148, salongsbordets höjd 64, 90x62, sitthöjd ca 44 cm

Fläckar, bruksslitage

921327

2021-05-29