Edition Eté Omega Dynamic Armbandsur 2 st 1970-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OMEGA, Dynamic, armbandsur, 2 st, 1970-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, datum, kronor med Omega, hålade remmar och söljor i original, diam 29 respektive 40 mm, extra rem nyskick till damur medföljer

Bruksslitage. Remmar med slitage. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

921339

2021-05-30