Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS HEDBERG (1917-2007): Ask med lock, Biot, Frankrike, starkeldsfajans, signerad Hhg, höjd 8, 21x19 cm
Lock med 2 nagg
921341
2021-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här