Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
YRJÖ EDELMANN (1941-2016), vinglas, 1 par, märkta Steninge, signerade och daterade Y. Edelmann 2001, 52 och 56/999, höjd ca 26 cm
921345
2021-05-27