Damarbetsbord

Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DAMARBETSBORD, 1800-tal, fanérat i mahogny, höjd 74, 55x40 cm

Spricka, bruksslitage

921396

2021-05-29