Hydman-Vallien
2021-05-30
921397
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV 344/380, litografi, bladmått 29x33 cm