Astri Berman Taube

Astri Berman Taube
Astri Berman Taube

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Nämdöfjärden litografi, signerad och numrerad, Astri Bergman Taube, 9/225, bildmått ca 42x38 cm

921400

2021-05-30