Ardy Strüwer färglitografi

Ardy Strüwer färglitografi
Ardy Strüwer färglitografi
Ardy Strüwer färglitografi
Ardy Strüwer färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARDY STRÜWER (född 1939): Komposition, signerad Ardy Strüwer och numrerad 104/300, färglitografi, bildstorlek ca 76x56 cm

921404

2021-05-30