Elis Ryberg litografi

Elis Ryberg litografi
Elis Ryberg litografi
Elis Ryberg litografi
Elis Ryberg litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELIS RYBERG (1919-1985): Stockholmsmotiv, signerad Elis Ryberg, 140/360, färglitografi, ca 43 x 52 cm

Något gulnat blad

921416

2021-05-30